Close

Burslar

Eğitimde fırsat eşiliğine inanıyoruz. Sunduğumuz burslar sayesinde her yıl onlarca öğrenci Habitat Academy’de eğitim alıyor.
Sunduğumuz burslar ve burs başvuru koşulları hakkında bilgi almak için aşağıdaki bilgileri dikkatlice inceleyiniz. 

Burslarla ve başvuru süreciyle ilgili bilgi sadece bu sayfa üzerinden sunulmaktadır. Burada cevabını bulamadığınız ve merak ettiğiniz konular için bize info@habitatacademy.org adresinden e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

İhtiyaca Dayalı Burslar

Bu burslar hem akademik ve sosyal başarı gösteren hem de maddi desteğe ihtiyaç duyan sınırlı sayıda öğrenciye verilmektedir. Yapılan başvurular sonrasında kurum seçtiği öğrencilere %25, %50, %75 veya %100 oranında burslu eğitim teklif edebilmektedir. 

Detaylı Bilgi
Başarı Tabanlı Burslar

Bu burstan yararlanabilmek için öğrencinin en az bir eğitim-öğretim yılı boyunca Habitat Academy’nin öğrencisi olması gerekmektedir. Bu burs türüne başvuru yapılmamaktadır. Dönem sonunda tüm öğrencilerin Habitat Academy öğretmenleri ve yöneticileri tarafından değerlendirilmesi sonucu seçilen öğrenciler %25 ile %75 arasında değişen orandaki burslarla ödüllendirilmektedirler.

BURS VEREN OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Burslar Habitat Academy’nin kendi finansal bütçesinden sağlanmaktadır. 
Daha fazla öğrencinin bu ayrıcalıklı eğitim olanaklarından faydalanmasını isterseniz siz de burs veren olup en az bir öğrencinin hayatını değiştirebilirsiniz.   

Detaylı Bilgi