Close

Amerika Başvuruları

Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversite okumak ancak iyi bir başvuruyla mümkündür. İyi bir başvuru da zaman alan ve emek isteyen bir süreçtir. Lise 1 veya 2. sınıf öğrencisiysen ve Birleşiik Devletler’deki en iyi 100 üniversiteden birine gitmek istiyorsan vakit kaybetmeden bizimle iletişime geç.

Hizmetlerimiz

Birleşik Devletler’de okumak için meşakkatli ve uzun bir süreçten geçmek gerekiyor. Fakat bu sürecin sonucu ne olursa olsun başvuru hazırlama süreci başlı başına öğrenciye katkısı çok olan bir deneyimdir.

TOEFL Prep

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) anadili İngilizce olmayanlar için hazırlanmış ve İngilizcenizi Speaking (konuşma), Writing (yazma), Listening (dinleme) ve Reading (okuma) olmak üzere dört kategori üzerinden değerlendiren bir sınavdır. Birleşik Devletler’de üniversite okumak için çoğu okul en az 80-85 (TOEFL iBT) puan alınmış olmasını şart koşar. Fakat bazı okullar bu seviyeyi daha da yukarıda tutabilirken istediğiniz okula kabul alma şansınızı arttırmak için daha iyi bir skor almanız avantajınıza olacaktır.

SAT & SAT Subject Tests
Extracurricular Activities

It is coming up…